Vons Friday Deals: 100 oz ALL Detergent just $3, General Mills Cereal $0.67

Snip20140123_2

 

Grab a couple of the FRIDAY only deals at Vons! Sadly, you can no longer add these deals to your Just4U account–so they are truly valid one day only.

All Laundry Detergent 100 oz $5 each
Look in your Just4U account for a 10% off Laundry eCoupon
and Use $3/2 All Product, exp. 2/16/14 (RP 01/05/14 #2)
or use $1/1 All Product, exp. 2/16/14 (RP 01/05/14 #2)
or use $1/1 All Product printable
Final Price: $3.00 each if you have the 10% off Laundry eCoupon!

A Excellent deal on General Mills cereals. Lucky Charms, Cinnamon Toast Crunch and Reese’s Puffs are on sale for $1.67 each:

Buy Lucky Charms, Cinnamon Toast Crunch and Reese’s Puffs Cereals $1.67 each
Use $1/1 General Mills coupon from 1/5 SS
or use $1/2 Cheerios, Cinnamon Toast Crunch, Chex, or Lucky Charms printable
= as low as $0.67 each!

Snip20140123_3

Nature Valley Crunchy Bars $1.67 each
$0.50/1 Nature Valley Granola Bars, exp. 3/1/14 (SS 01/05/14 #3 R)
or use $1.25/1 Nature Valley Granola Bars, exp. 3/1/14 (SS 01/05/14 #3 R)
Pay: as low as $0.42 each

The Nature Valley Catalina is STILL running. here is a great deal you can do:

Nature Valley Granola Bars (5 count or larger), Nature Valley Granola Thins, Nature Valley Soft-Baked Oatmeal Squares or Nature Valley Breakfast Biscuits Catalina Alert through 1/26:

Buy 3, get $1.00 OYNO
Buy 4, get $2.00 OYNO
Buy 5 or more, get $3.00 OYNO

Buy (5) Nature Valley Granola Bars $1.67 each
Use (5) $1.25/1 Nature Valley Granola Bars, exp. 3/1/14 (SS 01/05/14 #3 R)
Pay: $2.10, Get Back $3 coupon to use on most items in the store on your next purchase

 

Print Friendly


This post may contain affiliate links. Please see my disclosure.

Comments

    • Daisy says

      If you buy the 50 oz bottle at Ralph’s they are the same: .03 per ounce. However, the Ralph’s ad says 32-50oz so it depends on what “variety” of ALL you buy, a 32 oz. package would be .046 per ounce. (divide the total cost by the number of ounces to get the price per ounce.)

  1. Cynthia says

    I bought (2) triscuits for $1.67 each, today only Had a $1/2 triscuits coupon in the coupon center and then submitted for a $1 offer on Checkout 51, making them $.67 each.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>